Hakkımızda

Firmamız Turan Erdem ÖZKAN Tarafından 2008 Yılında Kurulmuştur. Modern Dekorasyon Mimarlık Köklü Geçmisinden Aldığı Güçle Yenilikçilik ve Farklılık Temelleri Üzerine Kurduğu Çalışma Anlayışını ve Uzmanlığını Yılların Kazandırdığı Deneyimle Çalışma Prensibini Müşterilerine Verdiği Güveni Koruyarak Hizmetlerine Devam Etmektedir. Kurulduğu Günden Beri Sektörde Yaptığı Başarılı Çalışmalarla Önemli Bir Yer Edinmiştir.

Güçlü Kadromuzla Türkiyenin Pek Çok Yerinde Mevcut Şantiyelerimiz ve Ekiplerimizle Modern Dekorasyon Mimarlık Siz Müşterilerimizle Koordineli Bir Şekilde Çalışarak Tasarımlarını Sizlerin İstek ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik, Doğal, Çağdaş Fonksiyonel ve Bütçenize Uygun Olarak Oluşturmayi Amaçlar. Seçkin Çalışan Kadrosu İle Gerek Projelerde Gerekse Bireysel İşlerde Teknolojiyi Ve Sektörel Gelişimleri Takip Ederek En İyi Hizmeti Sunmayı Taahhüt Eder.

Komple Tadilat ve Dekorasyon ; Konusunda Son Derece Tecrübeli Bir Firma Olan Modern Dekorasyon Mimarlık İstekleriniz Doğrultusunda Sizlerle Birlikte En İyisini ve En Uygun Olanı Yapmayı Taahhüt Eder. Ofis , Mağaza , Dükkan , Ev-Daire, Yaşam ve Çalışma Alanınız Projeye Göre İsteklerinize Uygun İmalatları Modern , Çağdaş , Yenilikçi Uygulama Yöntemleriyle Siz Müşterilerimize En Kaliteli Üretim ve İmalat Yapar. Müşterilerine Her Zaman Güven ve Kaliteli Hizmet Sunmayı İlke Edinmiştir. Banyo Dekorasyonu ; Banyo'nuz için Estetik, Modern, Ferah, Konforlu Projeler Oluşturur ve Uygular. Mutfak Dekorasyonu ; Mutfağınızı Eğlenceli Ve Modern Bir Mekana Dönüştürmek İçin Projeler Üretir ve Uygular. Modern Dekorasyon Mimarlık İle Farkınızı, Modernliğinizi ve Yaşam Tarzınızı Yansıtabilirsiniz. Profesyonel Ekiplerle Çalişan Herhangi Bir Sorun Karşısında Teknik Desteği İle Kısa Sürede Problemi Çözmektedir. Hizmet Sonrasi Desteği İle Sektöründe Lider firma Olma Yolunda İlerleyen 12 kişilik Çalışan Kadrosuyla Modern Dekorasyon Mimarlık Şık , Zarif , Modern İmalat Projeleri Üretmektedir.

2015 Modern Dekorasyon Mimarlık | 0544 725 78 65 - info@moderndekorasyonmimarlik.com | Designed By Sezonweb